Turun Eläkeläiset ry:n johtokunta v. 2019

JOHTOKUNTA 2019

Puheenjohtaja

Torpparinkaari 3D22 21110 Naantali p. 0400 820 867

Sihteeri Ritva Varjo Nostoväenkatu 3 E 70 20360 TURKU p. 044 035 0361 ritva.varjo@gmail.com

Vara puh.johtaja ja Köörin yhdyshenkilö Raimo
Timonen Aunelantie 2
20210 TURKU p. 040 845 8323
timonenraimo@gmail.com

Veikko Salonen Liisankatu 5 A 21 20810 TURKU p. 044 566 4220 veikkomatis.s@gmail.com

Taloudenhoitaja Tuula Luoto-Alajärvi Torpparinkaari 3D22 21110 NAANTALI p. 040 771 1681 tuula.luoto-alajarvi@dnainternet.net

Jäsensihteeri Sirkka Aho Varkkavuorenkatu 38 G 73 20320 TURKU p. 040 415 0657 sirkka.kaarina.aho@gmail.com

Matkavastaava Sirkka Tutti Kaerlantie 8 A 3 20360 TURKU p. 040 516 0622

Vanhustyön neuvottelukunnassa edustajamme Rauno Mäkinen Nostoväenkatu 3 E 70 20360 TURKU p. 044 035 0360 makinen.rauno@suomi24.fi

Säpinän yhdyshenkilö Raili Heinonen railinkissat@gmail.com

Stoltinkatu 12 g 196 20360 Turku 044-3240137

Jäsen Olavi Mäkinen Ratapihankatu 44 A as.3 20100 TURKU p. 044 333 5717 olavi.makinen@windowslive.com

Jäsen Toini Hovi Jyrkkälänkatu 2 L 284 20210 TURKU p. 0400 528 278 toini.hovi@gmail.com

Mirja Hovirinta, joka toimii myös toisena kotisivuvastaavana Mirja Hovirinta 050- 5590162 Keltasirkunpolku 1b A 22 20610 Turku mirja.hovirinta@gmail.com

Varajäsen Pirkko-Liisa Leinonen Kotisivujen vastaava Turunmaankatu 4 E 36 20740 TURKU 0400 774 971 pirkko-liisa.leinonen@pp.inet.fi

Varajäsen, liikuntavastava Hilkka Rantala Viskarinpolku 3 A 11 20210 TURKU 040 776 1778 rantala.hilkka@gmail.com